Esu dėl Tavęs!

Aš esu moteris, žmona, dviejų dukrų mama. Anksčiau būčiau prisistačiusi darbiniais "titulais", tačiau po asmeninių patirčių supratau, kas man gyvenime yra svarbiausia. Tai buvimas savimi - tikrąja savimi. Kai girdi savo jausmus, troškimus, svajones ir jų nenustumi į tolimą kertelę, o tai iškeli aukščiau ir išgirsti. Aš išgirdau savo pašaukimą - atsidavimą kitam žmogui dėl jo didesnės gyvenimo kokybės.

Esi kryžkelėje? Reikia pagalbos ieškant sąmoningumo? Atėjai į tinkamą vietą! Aš esu visu šimtu procentų dėl Tavęs, lydėsiu visą tavo kelionę augimo link!

koučingas asmeninis augimas
koučingas asmeninis augimas

Tinklaraštis

Aš labai mėgstu rašyti. Dalinuosi savo mintimis, įžvalgomis, naudingais patarimais, o svarbiausia - savo išgyvenimais, nes žinau, kad tai patiria ne viena, tačiau nevisada žino, kur ieškoti pagalbos arba kur kreiptis, jeigu reikia pagalbos iš šalies.

Tad kviečiu prisijungti ir pažiūrėti, kas tau rezonuoja!

tinklaraštis pagalba refleksija
tinklaraštis pagalba refleksija

Naujienlaiškis

Atsiliepimai

”Kristina yra labai profesionali koučingo specialistė. Nuo pat pirmų pokalbio minučių geba sukurti tokią jaukią atmosferą, kad jaučiausi lyg kalbėčiausi su itin artimu žmogumi kuriam nėra sunku atsiverti. Labai geri klausimai, kurie skatino mane pačią mąstyti ir rasti atsakymus kurių taip ilgai ieškojau! Koučingas ir Kristinos pokalbiai veda į visiškai kitą gyvenimo kokybę, transformaciją ir labai rekomenduoju kiekvienam prisiliesti prie jos vedamų pokalbių! Nes tai kažkas tokio!”

Indrė

Atsiliepimai

”Ačiū, Kristina, už skirtą laiką! Koučingo sesijos su tavimi buvo labai prasmingos, jaukios ir naudingos. Tu tikrai sukūrei labai saugią aplinką mūsų pokalbiams ir manęs neapleido jausmas, kad bendrauju su sena ir labai gera drauge. Būtinai dar susitiksime!”

Giedrė

Atsiliepimai

”Kristina sukūrė saugią erdvę atvirai kalbėti apie savo problemas ir pamąstymus. Po koučingo pakalbių aš tapau atviresne, labiau pasitikiu savimi ir aiškiau suprantu save ir kitus. Tikslūs ir aiškūs klausimai padėjo išsigryninti tolimesnius veiksmus ir siekti norimų rezultatų. Labai ačiū!”

Dovilė