Koučingas vyksta po koučingo

Kodėl sakoma, kad koučingas vyksta po koučingo sesijos? Kas turima omenyje ?

10/18/20221 min read

Pasakojau, kad aną savaitę turėjau koučingo sesiją, nes kolegei reikėjo kliento įrašui.

Dar kartą galiu patvirtinti vieną didžiausią tiesą - koučingas pradeda veikti po sesijos! NE sesija yra kažkoks stebuklas. O tai, ką tu su ta informacija darai po sesijos.

Kai atveriamas sąmoningas požiūris, tu prisiimi atsakomybę - tada pradedi galvoti, o ką aš galiu dėl to padaryti? Taip nutiko ir man. Nuėjau su klausimu ir labai daug "nežinau".

Ką išsigryninau?

💫 kad esu permetusi atsakomybes kitiems;

💫 baimėmis dangstau savo ryžto trūkumą.

Ar lengva tai priimti? Tikrai ne. Bet jei į sesiją ateiname tikėdamiesi, kad kitas žmogus už mus kažką padarys, pasakys stebuklingą receptą, išspręs visas problemas - tai yra labai didelė klaida!Į gylį eiti sunku. Bet labai verta.

Kodėl?

  • nes įsivardini savo įsitikinimus;

  • nes atrandi savo veiksmų pasikartojimą;

  • nes tik tada gali pradėti kažką keisti.

Per valandą to padaryti tikrai nepavyks. Todėl ir sakau, kad koučingas vyksta po sesijos. Nes tu įsivardinti tam tikras emocijas, įsitikinimus, atrandi tam tikras tendencijas elgesyje. O tada sąmonė prisiimdama atsakomybę už veiksmus leidžia įsivardinti žingsnius, ką daryti toliau? Kokį pirmą žingsnį gali padaryti jau dabar, kad situacija pasikeistų?

Taigi sustokite dabar ir pagalvokite, kur stringate šiuo metu jūs? Ir kokį mažiausią žingsnį galėtumėte padaryti jau dabar, kad iš to išeitumėte?